Sesja bajkowo-baśniowa

Czasami aura oraz nieprzewidziane sytuacje sprawiają, że coś trzeba przełożyć na inny termin. Tak też było podczas organizacji sesji, gdzie dwa razy była przekładana. Sprawdziło się przysłowie „do trzech razy sztuka”

Tym razem nic i nikt nie pokrzyżował sesji. Pogoda dopisała, ba nawet było za gorąco, bo fotografowanie w temperaturze 35 stopniach do łatwych nie należy.

Sesja o tematyce baśniowo-bajkowej w lesie a konkretnie na ścieżce przyrodniczej „Bobrówka”

Wszystkie modelki wystąpiły w autorskich sukniach Anny Wyroślak, dodatki jak biżuteria, skrzydła, naszyjniki, broszki, wszystko to od Malkova.

Dwie modelki Anna Maria Duńska oraz Aleksandra Olech zostały pomalowane prze Evell makeup Ewelina Wasilczyk – bardzo dziękujemy.

Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna przyjechała z sukniami i dwiema modelkami. Druga grupa to dwie modelki przygotowywane przez wizażystkę.

Piękna pogoda, cisza lasu świeże powietrze to wszystko dostaliśmy po przejeździe na ścieżkę Bobrówka. Byliśmy na leśnym parkingu pierwsi i spokojnie mogły modelki się przebierać w suknie, poprawiać makijaż.

Żeby się nie szukać po lesie i tym samym zaoszczędzić czasu zebraliśmy się w całą grupę i integrując się przy okazji robiliśmy zdjęcia. Powstał również wspólny pomysł na zdjęcia razem wszystkich modelek.

Profesjonalnie bawimy się fotografią i zależy nam na jak najlepszych zdjęciach. Powieszenie jakiegoś na wystawie fotograficznej lub wysłanie na międzynarodowy konkurs to podpisanie się pod nim autora zdjęcia i tutaj musi być zachowany bardzo wysoki poziom.

Dużo śmiechu, luźna atmosfera i szalone pomysły sprawiają, że taka sesja zapamiętywana jest z dobrej strony.

Przybywszy na parking leśny modelki przebrane za różne wróżki sprawiły uśmiech i podziw przebywających tam osób. Byli tacy co robili ukradkiem zdjęcia i komentowali, że charakteryzacje i stroje są piękne.

W rolę wróżek wcieliły się modelki: Anna Galant, Anna Wyroślak, Anna Maria Duńska, Wiktoria Tomaszewska, Aleksandra Olech.

Fotografowie: Cezary Kowalczuk, Piotr Gołębiowski, Mieczysław Sachadyn, Waldemar Nowiński, Rafał Kaznocha

4.9/5 - (16 votes)

2 thoughts on “Sesja bajkowo-baśniowa

  1. Hello, Neat post. There is an issue along with your web site in internet explorer, may check this… IE still is the market leader and a large section of other folks will pass over your excellent writing because of this problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *