Wirtuozka w studiu fotograficznym

W studiu przy Ul. Narutowicza gościliśmy dwukrotnie bardzo zdolną wirtuozkę Olę. Swego czasu Aleksandra tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej. Obecnie studiuje na 6 roku oraz gra w Kwartecie smyczkowym “Anima”

Zapraszając Olę do studia powiedzieliśmy jej, że chcemy oprócz typowych zdjęć studyjnych poeksperymentować ze światłem. Chętnie się zgodziła mówiąc, że pozowanie to jej druga pasja. Współpraca między fotografami a skrzypaczką bardzo udana. Odbyła się przy miłej luźnej atmosferze, śmiechu i żartach.

Nasza modelka była zaangażowana zarówno w przygotowania jak i w samą sesję, dlatego fajnie było z nią pracować. Oprócz ujęć wizerunkowych z instrumentem, zrobiliśmy też luźniejsze, radosne zdjęcia. Bo przecież sesja może mieć różne oblicza.

A może akurat szukacie wyjątkowej oprawy muzycznej do ślubu, eventu czy na przykład spotkania świątecznego? Kwartet smyczkowy “Anima” może wam to umożliwić bo przecież muzyka w szczególny sposób podkreśla najpiękniejsze momenty w życiu…

Efekty pracy naszej i oczywiście Oli modelki możecie ocenić sami. 

5/5 - (12 votes)

One thought on “Wirtuozka w studiu fotograficznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *