Wiadomości

Sesja z Sylwią w Muzeum Wsi Lubelskim w Lublinie

W listopadzie 2014r w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie odbyła się sesja zdjęciowa na potrzeby artykułu jaki miał się ukazać o skansenie w National Geographic.

Rola pięknej modelki o słowiańskiej urodzie przypadła Sylwii z którą to jeszcze wielokrotnie jako grupa Portreciarze współpracowaliśmy przy różnych sesjach.

Makijaż do sesji wykonała Magdalena Pyzik a włosy przygotował Mateo Dobraczyński

Od tej sesji zaczęła się współpraca z wieloma ludźmi bez których sesje wyglądałyby bardzo blado a nawet jeszcze gorzej. Z niektórymi współpracujemy do dnia dzisiejszego.
U nas panuje luźna atmosfera, poczucie humoru i zarazem pełen profesjonalizm bo do każdej sesji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
Większość z przedstawionych zdjęć nigdy nie była publikowana a jeden z budynków już nie istnieje. Był zbudowany na potrzeby filmu „Wołyń”

5/5 - (9 votes)

2 komentarze

  • vorbelutr ioperbir

    Wow! This can be one particular of the most beneficial blogs We’ve ever arrive across on this subject. Actually Magnificent. I am also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

  • kliknij ten link

    Hello there, You have performed an incredible job. I’ll certainly digg it and in my view suggest to my friends. I am confident they’ll be benefited from this web site.

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.